Google+ Medyanova A.S. Web Programlama | Online Rezervasyon Modulu | Online Rezervasyon Motoru

ÜRÜNLERİMİZ

ONLINE REZERVASYON: (Web Booking Engine)

Oteller için geliştirilmiş bu web tabanlı uygulama ile, Oteller kendi web sitelerini sadece Otel tanıtımı için değil direk satışa yönelik bir araç haline getirebilmektedirler.

Otel yöneticisi oda tiplerini belirliyor,
İki tarih arasinda oda adetini ve fiyatlarını sisteme giriyor (dilediği zaman satışa kapatabiliyor veya fiyat değişikliği yapabiliyor),
Otel web sitesi ziyaretçileri eğer direk rezervasyon yapmak isterlerse, öncelikle kalmak istedikleri tarihler arasında yer durumunu sorguluyor, yer müsait ise ve fiyat uygun ise 2. Aşamada kişisel ve kredi karti bilgilerini girer, son aşamada kendisine bir konfirmasyon numarası üretilir ve rezervasyon işlemi tamamlanır.

Bu işlem sonrasında 2 tane otomatik email üretiliyor, birincisi confirmation voucher olarak müşteriye ulaşıyor diğeri ise Otel yöneticisine.
Ayrıca otel yöneticisi dilediği zaman raporlama ekranından her türlü rezervasyon raporlarını çeşitli filtrelemeler ile elde edebiliyor.

Bu ürünümüzü SAAS(Software As A Service) modeli ile kullanmak isteyen müşterilerimizden sadece 1 kereye mahsus EUR 200 + KDV tutarında bir kurulum ücreti alıyoruz, sonrasında yapılan rezervasyon tutar üzerinden %8 komisyon (KDV dahil) ile çalışmaya devam ediyoruz.
Bu ürünü satın alarak, komisyon ödemesi yapmak istemeyen yüksek potansiyelli müşterilerimize ise Ürünümüzü EUR 3,000 + KDV ye lisanslıyoruz.

ONLINE ANKET UYGULAMASI:

Özellikle son yıllarda adından sıkça bahsedilen CRM uygulamlarının en önemli yardımcı unsurlarından biri olacak şekilde geliştirdiğimiz Online Anket Uygulaması sayesinde müşterilerinize hızlı, kolay ve ucuz bir şekilde ulaşabilir ve onların Şirketiniz, Ürünleriniz ve Hizmetleriniz hakkında ne düşündüklerini öğrenebilir, Müşterilerinizin sizden beklentileri sahibinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Sadece müşterileriniz değil şirket çalışanlarınızın Şirketiniz ve Şirket yönetimi hakkındaki görüşlerini de Anonim olarak yapılacak bir online anket çalişması ile ortaya çıkarabilirsiniz.

ONLINE REKLAM YÖNETİMİ:

Şirketiniz adına önceden belirlenen pazarlarda sizin adınıza pay per click (Google Adwords ve Yahoo Overture) reklamlarını yönetiyoruz. Burada en önemli amaç tüm anahtar kelimeleri (keywordleri) takip ederek hangi keywordlerden gelen ziyaretçilerin email gönderdiğini ve/veya satın aldığını veya rezervasyon yaptığına bakarak o keywordlere verilen ucretli arttırıyoruz (hem birimsel olarak hem de bütçe olarak) aynı şekilde getirisi olmadiğını gördüğümüz keywordleri çıkartıyor veya ağırliğını azaltıyoruz.
Bu servisimiz için ödenen reklam rakamının üzerine %20 yönetim komisyonu ekliyoruz. (aylık minimum EUR 100 + KDV).

WEB SİTESİ KONUMLANDIRMA:

Şirketinizin web sitesini önemli arama motorlarında ön plana çıkarmak için öncelikle sitenizin Meta Tagları analiz edilir. Ön planda çıkmak istediğiniz keywordler belirlendikten sonra, rakiplerinizin önemli arama motorlarındaki durumu incelenir ve tüm bu analizlere göre bir strateji belirlenir.

Öncelikle Meta Taglarınız düzenlenir, ardından sitenizin içeriğinde gerekli değişiklik ve eklemeler yapılır, sonrasında arama motorlarına kayıt işlemi gerçekleştirilir. Bu hizmetin ücreti tamamen sitenizin mevcut konumuna ve hedeflerinize göre değişebileceğinden her talep ayrı bir şekilde analiz edilerek projelendirilir.

E-BÜLTEN GELİŞTİRME VE GÖNDERME

Belirli periyodlarda site ziyaretçilerinin ve müşterilerinizin ilgisini çekecek görsel açıdan profesyonel bültenler oluşturulur ve Şirketinizin email listesine gönderilir.

Gönderim sonrası hem emaillerin okunma oranı bir rapor ile takip edilir hem de site istatistikleri newsletter gönderimi öncesi ve sonrası karşılaştırmaları raporlanır. Bu hizmetin ücreti e-bülten gönderme sıklığına göre değişmekte olup ayda bir newsletter gönderme ücreti EUR 150 + KDV dir.