Google+ Medyanova A.S. Web Programlama | Online Rezervasyon Modulu | Online Rezervasyon Motoru

HAKKIMIZDA

Şubat 2000 de 5 girişimci ortak tarafından kurulmuş olan Medyanova web tabanlı programlama ve uygulama geliştirme alanında uzmanlaşmıştır. Ağrılıklı olarak arkasında veritbanı bulunan ve bu nedenle kolaylıkla güncellenebilen dinamik web siteleri geliştirmektedir.

Amerika'nın önde gelen (Fortune 500) şirketlerine web programlama, raporlama, veri temizleme (data cleansing), data hygiene, veri madenciliği (data mining), Kampanya Yönetimi (campaign management), OLAP cube uygulamaları, Online Anket (survey), Web tabanlı performans analizi ve benzeri CRM ve İnsan Kaynakları uygulamaları geliştirmektedir.

Web site geliştirme ve web programlama konularının dışında Amerika ve İngiltere’ye Otel ve Seyahat Acentaları için Online Rezervasyon Sistemleri geliştirmektedir.

Mevcut kadromuz, birikimimiz, program kütüphanemiz, ve deneyimlerimiz ile size web alanında tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılama olanağını sunmaktayız. Özellikle son 5 yıl içerisinde yurtdışı iş tecrübelerimizi ile işinizi rekabetin ötesine taşıyabileceğimize inanıyoruz.

Vizyon

Vizyonumuz mevcut ve potansiyel müşterilerimizin web i konvansiyonal satış ve dağıtım kanalları ile koordineli bir şekilde kullanarak rekabette bir adım öne çıkmalarına yardımcı olarak işlerine katma değer sağlamaktır.

Amacımız müşterilerimiz ile uzun dönemli bir ilişki geliştirerek onların web konusunda iş ortakları haline gelmemizdir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle temasa geçiniz.